well-known https://www.watchestend.com/.Buy now best https://www.fakerolex.club/.hop over to this site fake watches.65% off replica rolex.shop replica relojes.Up To 90% Off repliki zegarków omega.Continued 1:1 replica watch.web rolex replications for sale.see here imitation watches.inexpensive replica rolex.site link replica watches USA seller.pop over to this web-site replica watch.find high quality rolex replicas.right here replica breitling.For Sale www.showbellross.com.navigate to this site https://www.healthtagheuer.com/.At Lowest Prices https://www.newshublot.com/.At Discount Price noob factory watches.hop over to this web-site www.electronicswatches.com.special info https://www.freebreitling.com/.

WPML: Multijazykový plugin pro WordPress

Potřebujete vytvořit vícejazyčný web? Jak sami uvidíte, není to žádný nepřekonatelný problém. Systém WordPressje neobyčejně tvárný, k čemuž přispívají i různé moduly (pluginy), které plní rozličné užitečné funkce, například slouží k vytvoření souboru Sitemap, který si pak nahrajete do služby Google Search Console, modul Google Analytics umožňuje vložení měřicího kódu na webové stránky, abyste mohli sledovat a vyhodnocovat návštěvnost a chování návštěvníků na webu, další modul pomáhá zrychlit načítání webových stránek.

Pro vytvoření multijazykového webu nepotřebujete žádné speciální znalosti programování. Během několika minut předěláte svůj jednojazyčný web na vícejazyčný, a to díky modulu WPML (WordPress Multilingual Plugin).

Tento modul slouží k budování multijazykových stránek. Je vhodný jak pro firemní weby, tak i pro jednoduché blogy. WPML nabízí nejmodernější správu překladu. S jeho pomocí budete snadno spravovat překlady, příspěvky a prvky vaší webové stránky, jako jsou tlačítka, menu či formuláře.

Vlastnosti a možnosti modulu WPML

  • Provoz několika jazykových mutací s jedinou instalací WordPressu.
  • Možnost pracovat s více než 40 jazyky. Pomocí jazykového editoru WPML lze přidat vlastní jazykové varianty, jako např. kanadskou francouzštinu nebo mexickou španělštinu.
  • Přidání různých jazykových verzí na stejnou doménu (do jazykových adresářů), subdoménu nebo jinou doménu.
  • Intuitivní rozhraní, které umožňuje snadnou práci s překladem.
  • Zabudovaná funkce profesionálního překladu.
  • Výborná kompatibilita se šablonami a ostatními pluginy.
  • Překlad produktů vytvořených pluginem WooCommerce pro online obchod.
  • Z hlediska SEO tvorba „přívětivých“ a unikátních adres URL.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *