Studio 32

Studio 32 s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které poskytuje komplexní stomatologickou péči od vstupního vyšetření až po složité chirurgické zákroky. Rozhodující je individuální přístup ke každému pacientovi a komplexní estetické řešení s dlouhodobou prognózou.

Klientské zadání

Studio 32 se na nás obrátilo s požadavkem na tvorbu nového, uživatelsky přívětivého webu s moderním designem. Současné webové stránky byly postaveny na starší verzi WordPressu a byly poměrně nepřehledné.

Naše řešení

V první fázi jsme klientovi pomohli aktualizovat starší verzi WordPressu na současných stránkách pro zvýšení zabezpečení a zachování funkcionality. Poté jsme se pustili jsme se do tvorby nového webu.

Studio 32 klade důraz na maximální kvalitu práce, a o to samé jsme se snažili i při tvorbě nového webu. Jedná se o obsahově náročný web s velkým množstvím stránek, kterou jsme upravovali jednu po druhé. Strukturu webu jsme vizuálně ladili tak, aby odrážel precizní práci stomatologické kliniky. Jednotlivé sekce jsme vizuálně odlišovali a doplňovali o atraktivní prvky jako ikony, fotografie a další grafické elementy.