well-known https://www.watchestend.com/.Buy now best https://www.fakerolex.club/.hop over to this site fake watches.65% off replica rolex.shop replica relojes.Up To 90% Off repliki zegarków omega.Continued 1:1 replica watch.web rolex replications for sale.see here imitation watches.inexpensive replica rolex.site link replica watches USA seller.pop over to this web-site replica watch.find high quality rolex replicas.right here replica breitling.For Sale www.showbellross.com.navigate to this site https://www.healthtagheuer.com/.At Lowest Prices https://www.newshublot.com/.At Discount Price noob factory watches.hop over to this web-site www.electronicswatches.com.special info https://www.freebreitling.com/.

Studio 32

Studio 32 s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které poskytuje komplexní stomatologickou péči od vstupního vyšetření až po složité chirurgické zákroky. Rozhodující je individuální přístup ke každému pacientovi a komplexní estetické řešení s dlouhodobou prognózou.

Klientské zadání

Studio 32 se na nás obrátilo s požadavkem na tvorbu nového, uživatelsky přívětivého webu s moderním designem. Současné webové stránky byly postaveny na starší verzi WordPressu a byly poměrně nepřehledné.

Naše řešení

V první fázi jsme klientovi pomohli aktualizovat starší verzi WordPressu na současných stránkách pro zvýšení zabezpečení a zachování funkcionality. Poté jsme se pustili jsme se do tvorby nového webu.

Studio 32 klade důraz na maximální kvalitu práce, a o to samé jsme se snažili i při tvorbě nového webu. Jedná se o obsahově náročný web s velkým množstvím stránek, kterou jsme upravovali jednu po druhé. Strukturu webu jsme vizuálně ladili tak, aby odrážel precizní práci stomatologické kliniky. Jednotlivé sekce jsme vizuálně odlišovali a doplňovali o atraktivní prvky jako ikony, fotografie a další grafické elementy.