well-known https://www.watchestend.com/.Buy now best https://www.fakerolex.club/.hop over to this site fake watches.65% off replica rolex.shop replica relojes.Up To 90% Off repliki zegarków omega.Continued 1:1 replica watch.web rolex replications for sale.see here imitation watches.inexpensive replica rolex.site link replica watches USA seller.pop over to this web-site replica watch.find high quality rolex replicas.right here replica breitling.For Sale www.showbellross.com.navigate to this site https://www.healthtagheuer.com/.At Lowest Prices https://www.newshublot.com/.At Discount Price noob factory watches.hop over to this web-site www.electronicswatches.com.special info https://www.freebreitling.com/.

JMK-Recycling

Web pro JMK-Recycling má reprezentovat společnost, která má v úmyslu se etablovat na českém odpadovém trhu a to prostřednictvím společnosti EKOSEV, s.r.o, jež se na českém trhu profiluje již od roku 1999 a je tedy tradičním dodavatelem služeb v této oblasti. Společnosti skupiny disponují dvěma vlastními provozy v Brtnici a Mříčné a pronajatém zařízením na Kladně.

Klientské zadání

Klient přišel s jasným zadáním – potřeboval vytvořit nový prezenční web pro své poskytované služby. Jednalo se tedy o tvorbu a správu webu běžícím na redakčním systému WordPress.

Naše řešení

Při tvorbě webu jsme se samozřejmě věnovali rovněž bezpečnosti (nasazení ochranných prvků zabraňujícím potenciálním útokům). Na první místě bylo, aby web poskytoval jednoduše a přehledně všechny nejdůležitější informace a nasměroval potencionální zákazníky k poptávce.