well-known https://www.watchestend.com/.Buy now best https://www.fakerolex.club/.hop over to this site fake watches.65% off replica rolex.shop replica relojes.Up To 90% Off repliki zegarków omega.Continued 1:1 replica watch.web rolex replications for sale.see here imitation watches.inexpensive replica rolex.site link replica watches USA seller.pop over to this web-site replica watch.find high quality rolex replicas.right here replica breitling.For Sale www.showbellross.com.navigate to this site https://www.healthtagheuer.com/.At Lowest Prices https://www.newshublot.com/.At Discount Price noob factory watches.hop over to this web-site www.electronicswatches.com.special info https://www.freebreitling.com/.

I-sklad

I-sklad je tradiční česká firma, působící již od roku 1990, která se zaměřuje na outsourcing logistiky e-commerce. Jejími klienty jsou malé a střední e-shopy, kterým poskytuje služby od uskladnění zboží až po distribuci zákazníkovi. 

Klientské zadání

I-sklad spadá pod logistickou firmu Servant, který je naším klientem již 10 let. Servantu jsme rovněž vytvořili webové stránky a dlouhodobě je spravujeme. Protože je klient se spoluprací spokojený, s novou webovou stránkou pro I-sklad se obrátil na nás. I-sklad si zakládá na efektivitě a preciznosti, a to samé požadoval majitel od nového webu. 

Naše řešení

Na úvodní schůzce jsme se s klientem dohodli, že nový web založíme na WordPressu, a vybrali jsme kvalitní šablonu. Nicméně bylo zapotřebí ji náležitě upravit na míru dle pravidel UI/UX. Na vývoji úzce spolupracovala webdesignerka se SEO specialistou. Výsledkem je přehledný, uživatelsky přívětivý web s čistým designem v souladu s korporátní identitou. 

Web dále spravujeme v rámci pravidelné správy. V této fázi se zaměřujeme zejména na linkbuilding a SEO optimalizaci