HEXAGONEVERT.FR

Hexagonevert.fr je francouzským webem, který se zabývá prodejem přírodní kosmetiky obsahující extrakty z konopí. Paleta produktů je velmi široká; obsahuje nejen krémy, ale rovněž i nejrůznější kapky, kapsle atp. Důraz je kladen především na kvalitu a soulad s platnou legislativou. Prodeje se realizují od prosince roku 2016, přičemž se zaměřují na evropské i mimoevropské státy.

Klientské zadání

Důvodem, proč se na nás klient obrátil, byla zejména prosba o pomoc s úpravou a správou webu běžícím na redakčním systému WordPress. Jedná se o vícejazyčnou variantu systému, kdy vedle původní francouzské zavádíme i další jazykové mutace, abychom tak podpořili mezinárodní podnikání klienta.

Naše řešení

Jak již bylo výše zmíněno, v současnosti implementujeme nové jazykové mutace. Maximální úsilí věnujeme rovněž bezpečnosti webu – odstranili jsme škodlivé penetrace, pročistili jsme web od pluginů a následně jej opatřili vhodnými ochrannými prvky, abychom zabránili potenciálním útokům. Dále jsme usilovali o zlepšení uživatelské přívětivosti webu (user experience, UX) a v neposlední řadě došlo k integraci B2B systému, jehož cílem je efektivní spolupráce s obchodními partnery.

Zabýváme se nejen technickou stránkou, nýbrž i stránkou grafickou. Provedli jsme redesign webu, kdy jsme web nastylovali do modernější podoby, aby hned napoprvé návštěvníky zaujal. Za zmínku stojí také tematický blog umístěný na webu, jenž představuje perfektní řešení content marketingu.