well-known https://www.watchestend.com/.Buy now best https://www.fakerolex.club/.hop over to this site fake watches.65% off replica rolex.shop replica relojes.Up To 90% Off repliki zegarków omega.Continued 1:1 replica watch.web rolex replications for sale.see here imitation watches.inexpensive replica rolex.site link replica watches USA seller.pop over to this web-site replica watch.find high quality rolex replicas.right here replica breitling.For Sale www.showbellross.com.navigate to this site https://www.healthtagheuer.com/.At Lowest Prices https://www.newshublot.com/.At Discount Price noob factory watches.hop over to this web-site www.electronicswatches.com.special info https://www.freebreitling.com/.

Alfavita

Společnost ALFA VITA, s.r.o. je česká dynamická společnost s třicetiletou tradicí, která se zaměřuje na výrobu zdravotnických prostředků, doplňků stravy, kosmetických přípravků, prostředků na odstranění klíšťat a zubní hygienu.

Klientské zadání

Původní web běžel na jiném redakčním systému a byl značně zastaralý. Nesplňoval zejména požadavky klienta, co se týče vizuální stránky, uživatelské přívětivosti a možností úprav v administraci. Rozhodli jsme se tedy postavit nový web na redakčním systému WordPress.

Naše řešení

Vybrali jsme na moderní šablonu, kterou jsme klientovi upravili na míru. Zásahy se projevily zejména v layoutu, který jsme přizpůsobili korporátní identitě společnosti. Upravovali jsme nejenom barevnost, ale i typografii a další grafické elementy. Velký podíl práce zaznamenala také stránka Produkty, kde si klient přál zhotovit katalog nabízeného zboží.